نرم افزار پخش کسبه: ویژه پخش مویرگی، پخش مواد غذایی، پخش لبنیات، پخش آرایشی بهداشتی، پخش لوازم پزشکی، پخش گرم و پخش سرد


درخواست نسخه نمایشی تماس با ما
دکوری

صدور و چاپ فاکتور در محل

چاپ فاکتور در پخش مویرگی

با استفاده از نرم افزار حسابداری پخش مویرگی، بازاریاب می تواند در محل مشتری اقدام به صدور و چاپ فاکتور نماید. ابتدا بازاریاب با استفاده از سفارشگیر اندرویدی نرم افزار حسابداری کسبه اقدام به ثبت فاکتور برای مشتری می نماید. سپس در صورت نیاز می تواند فاکتور را برروی چاپگرهای سیار چاپ نماید. چنانچه بازاریاب یا ویزیتور مبالغی را بابت تسویه حساب از مشتری دریافت نماید، میتواند مبالغ دریافتی را نیز براحتی در نرم افزار ثبت کند.


مدیریت بازاریابها

بازاریاب

با استفاده از نرم افزار حسابداری و پخش مویرگی کسبه براحتی می توانید بازاریاب هر فاکتور بهمراه پورسانت ایشان را تعیین نمایید. پورسانت بازاریاب میتواند براساس هر کالا به صورت جداگانه محاسبه شود یا درصدی از مبلغ کل فاکتور باشد. علاوه بر این برای هر بازاریاب می توانید درصد متفاوتی را در نظر بگیرید. میزان فروش و گزارش فاکتورهای صادر شده توسط بازاریاب و مبالغ پرداختی به ایشان نیز در صورتحساب بازاریاب قابل دسترس میباشد.


صرفه جویی در زمان

تسریع حسابداری پخش

از آنجا که ثبت اولیه فاکتورها و مبالغ دریافتی توسط بازاریابها انجام میشود و به طور خودکار، پس از تایید مدیریت، در سیستم مرکزی حسابداری کسبه ثبت نهایی میشود، زمان بسیار زیادی در ثبت اسناد مالی و حسابداری صرفه جویی خواهد شد. لذا شما میتوانید زمان بیشتری را صرف سایر امور مانند حسابرسی و وصول مطالبات نمایید. در مجموع امکاناتی که نرم افزار حسابداری پخش کسبه در اختیار شما قرار میدهد منجر به افزایش بازدهی کسب و کار شما خواهد شد.


دکوری

کاربران نرم افزار پخش مویرگی

پخش تخم مرغ بالیکا
پخش تخم مرغ بالیکا
پخش کرانه جنوب
پخش مواد غذایی کرانه جنوب
پخش بستنی دایتی
پخش بستنی دایتی
پخش بستنی میهن
پخش بستنی میهن
نرم افزار پخش بستنی کاله
پخش بستنی کاله
نرم افزار پخش دومینو
پخش بستنی دومینو

دکوری

نسخه نمایشی نرم افزار پخش مویرگی

به منظور هماهنگی جهت مشاهده نسخه نمایشی نرم افزار حسابداری و پخش مویرگی کسبه، لطفا به صورت تلفنی با ما تماس بگیرید (9:30 الی 18:00).

07132347329
07132358136
09164437598

در صورتی که میخواهید از موبایل برای مدیریت امور حسابداری، انباری و چاپ فاکتور به صورت سیار استفاده نمایید، برروی دکمه ذیل کلیک نمایید.

دانلود حسابداری اندروید


دکوری

آشنایی بیشتر با نرم افزار پخش مویرگی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار حسابداری پخش کسبه و سفارشگیر اندرویدی کسبه و همچنین اطلاع از قیمت نرم افزار لطفا به صورت های ذیل با ما در ارتباط باشید:07132358136 - 07132347329

09164437598

info at kasabeh dot org