کارتخوان سیار اندرویدی
50 بازدید

کارتخوان سیار

کارتخوان اندرویدی کسبه

بازاریابها و مراکز پخش مویرگی برای مدیریت مسائل مالی خود روش ها و راههای گوناگونی را امتحان کرده اند. به جرات می توان گفت که کاربردی ترین رویکرد برای مدیریت کسب و کار بازاریابها کارتخوان سیار می باشد. جدیدترین مدل این کارتخوانها از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می نماید که قابلیت های فوق العاده ای به شرح ذیل را برای بازاریابها و مراکز پخش مهیا نموده است:

  • کارتخوان سیار اندرویدی تجمیع سه دستگاه در یک دستگاه می باشد.
  • همانگونه که از نام آن پیداست این دستگاه کار کارتخوان سیار بانکی را انجام می دهد.
  • همچنین کار چاپگر سیار را نیز انجام می دهد و می توانید فاکتور را برروی آن چاپ نمایید،
  • و در نهایت یک دستگاه موبایل اندرویدی نیز دارید.

برروی این دستگاه نرم افزار حسابداری اندروید کسبه نصب می شود و براحتی می توانید امور مالی، طلبکاری و بدهکاری، انبارداری و امور بانکی خود را مدیریت نمایید. با کارتخوان سیار همواره دفتر حساب و کتاب شما پیش شماست. در محل مشتری می توانید فاکتور را صادر و چاپ نمایید. علاوه بر این، از طریق کارتخوان دستگاه می توانید بدهی شخص را وصول نمایید.

در کنار نرم افزار حسابداری کسبه، امکان نصب کردن برنامه های دیگری، البته با در نظر گرفتن مسائل امنیتی بانکی، برروی دستگاه وجود دارد. به طور مثال، با استفاده از این دستگاه می توانید عمل کارت به کارت کردن را نیز انجام دهید. برنامه دوربین نصب شده برروی کارتخوان سیار اندرویدی این امکان را به بازاریابها می دهد تا تصاویر اجناس را نیز برروی دستگاه همراه داشته باشند. همچنین امکان اسکن کردن بارکد اجناس از طریق دوربین دستگاه مهیا شده است. برای آشنایی بیشتر با کارتخوان اندرویدی کسبه فیلم معرفی آنرا را ببینید.

سعید خلفی نژاد
۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹