حسابداری
78 بازدید

نرم افزار حسابداری که کسب و کارم را متحول کرد!

یک نرم افزار حسابداری خوب چه ویژگی هایی دارد؟
نرم افزار حسابداری رایگان

مدیریت  امور مالی و حسابداری همواره از گذشته در هرکسب و کاری ضروری بوده و امروزه نیز با توجه به وضعیت اقتصاد کلان کشور و بی اثباتی نرخ ارز و تورم، این مهم از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.
امروزه در راستای جهانی شدن و دیجیتالی شدن دنیای کسب و کار ها، استفاده از نرم افزارها در تمام حوزه ها  بسیار مرسوم و محبوب شده است و مدیریت امور مالی و حسابداری نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. لذا نرم افزارهای حسابداری به عنوان یک سیستم یکپارچه امور مالی و حسابداری به حساب می آیند و لازمه هر کسب و کاری اعم از سنتی یا مدرن، فروشگاهی یا رستورانی و مورد استفاده مراکز پخش و بازاریابان در هر صنفی می باشد.
از ویژگی های یک نرم افزار حسابداری خوب می توان به مدیریت آسان امورحسابداری نظیر صدور فاکتور خرید و فروش، مدیریت چک ومدیریت سریع انبارداری نظیر گردش موجودی کالا به صورت دیجیتال اشاره کرد. علاوه  بر موارد گفته شده، تجربه کاربری مناسب، داشتن کمترین باگ فنی و قابل اعتماد بودن و پشتیبانی سریع و حرفه ای از ویژگی های منحصر بفردی است که کمتر نرم افزار حسابداری آن را داراست.
نرم افزار حسابداری کسبه با داشتن بیشترین رضایت مشتری  توانسته یکی از بهترین نرم افزار های حسابداری باشد.
یکی از مزیت هایی که نرم افزار حسابداری کسبه نسبت به رقبای خود دارد، در دسترس گذاشتن نرم افزار حسابداری به صورت رایگان برای کسب و کار ها می باشد به گونه ای که بدون نیاز به ثبت فرم یا تماس، کاربر و کسب و کار ها می توانند  نسخه نمایشی نرم افزار حسابداری فروشگاهی و رستوران را بر روی کامپیوتر های کسب و کار خود دانلود و نصب کنند.
هم چنین کاربران به ویژه بازاریابان می توانند نسخه اندرویدی نرم افزار حسابداری موبایل  کسبه را برروی گوشی همراه خود  دانلود و نصب نمایند. 
همین الان می توانید نرم افزار حسابداری رستوران، فروشگاهی یا نسخه موبایل را از لینک های پایین دریافت کنید.

 


 
 

محمد حسین برائی
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۰