نرم افزار رستوران
271 بازدید

دستگاه کالرآیدی رستوران

ویژگی‌ها و مزایا برای رستوران‌ها و بیرون‌برها
دستگاه کالرآیدی رستوران

دستگاه کالرآیدی (caller ID) اطلاعات مشترک رستوران را هنگام تماس به سرعت جلوی چشم شما قرار می دهد. نرم افزار رستوران کسبه با پشتیبانی از دستگاه کالرآیدی امکان ثبت سریع سفارشات را به صندوق دار شما می دهد. سفارشات بیشتری در طول ساعت کاری انجام می پذیرد و  به ارائه خدمات بهتر کمک می کند.

نمایش اطلاعات مشترک

با نام از مشترکین رستوران خود استقبال کنید. اطلاعات، آدرس و تاریخچه سفارشات مشترک بلافاصله در دسترس قرار می گیرد. شماره تلفن آنها مشخص شده و داده های ارائه شده به صورت یکپارچه است.

مشاهده تاریخچه سفارش

مشاهده سریع سابقه سفارش و فیش های ثبت شده، خدمات عالی و فرصت های فروش بهتری را فراهم می کند. مثل یک دوست با نام به مشترکین سلام کنید، غذاها و نوشیدنی های مورد علاقه آنها را یادآوری کنید.

بهینه سازی خدمات

هنگام سفارش غذا مدیریت زمان بسیار اهمیت دارد. نرم افزار کسبه به شما کمک می کند که با در دست داشتن نام، تلفن و آدرس سریعتر به مشترکین سرویس دهید و زمان صدور فیش را به بهترین شکل مدیریت کنید.

صرفه جویی در ثبت سفارشات

شناسه تماس گیرنده در وقت کارکنان رستوران صرفه جویی می کند. اطلاعات مشترک از قبل در دسترس است. کارمندان می توانند بر روی خدمات، پیشنهادات و فروش بیشتر تمرکز کنند.


نرم افزار رستوران کسبه در کنار قابلیت های فراوان امکان اتصال به کالرآیدی و مدیریت مشترکین را به راحتی فراهم نموده است.


مهدی معماریان
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳