حسابداری
187 بازدید

خرید نرم افزار حسابداری

10 نکته جهت خرید نرم افزار حسابداری
نرم افزار حسابداری

1. گزارش‌های کاربردی: به کارگیری یک نرم افزار حسابداری مناسب که گزارش‌های مورد نیاز شما را تهیه کند، سبب رشد سازمان شما می‌شود.

2. گرافیک مناسب: استفاده از ویژگی‌های گرافیکی مانند ارائه‌ی نمودارها و گزارش‌ها منجر به جذابیت بصری میشود. همچنین باعث تحلیل راحتتر حسابداران می‌شود.

3. یکپارچگی: به سازمان کمک می‌کند، اطلاعات به شیوه‌ای منسجم ثبت شوند و دوباره‌کاری پیش نمی‌آید. تجمیع اطلاعات به‌شکلی سازمان‌یافته‌تر دردسترس خواهد بود.

4. به‌روز بودن: استانداردها اگر تغییر کنند حسابدار دغدغه‌ای بابت تغییرات قوانین و مقررات نداشته باشد.  تیمی مجرب و متخصص در حوزه‌ی برنامه‌نویسی نرم‌ افزار حسابداری می‌تواند این اطمینان را به کاربران نرم‌ افزار حسابداری بدهد.

5. سازگاری با کسب‌ و کار: با توجه به حوزه‌ی فعالیت در بخش‌های مختلف، نیازمند نرم‌ افزار حسابداری طبق شغل خودتان می باشد.

6. گسترش‌پذیری:  نرم‌ افزاری را انتخاب کنید که با محصولی مناسب، پاسخ‌گوی شما در گذر زمان باشد و حسابداران با گسترش کسب‌ و کار نگرانی تغییر نرم‌ افزار را نداشته باشند.

7. تضمین امنیت اطلاعات مالی:  مهم‌ترین اطلاعات در یک سازمان، بخش مالی است، سوء استفاده از این اطلاعات (مثل سرقت) می‌تواند آسیب‌های جدی به سازمان وارد کند.  امنیت اطلاعات از موارد قابل توجه در تهیه‌ی نرم‌ افزار است.

8. پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش با کیفیت:  شرکتی که نرم‌ افزار حسابداری ارائه می‌دهد باید خیال حسابداران را بابت پاسخ‌گویی به مسائل شان راحت کند. خریداران نرم‌افزار باید اطمینان داشته باشند که متناسب با نیازشان هر لحظه که بخواهند می‌توانند مسائل‌شان را برطرف کنند و کارشناسان پشتیبانی نرم‌ افزار، باید پاسخ‌گویی و رفع مسائل مشتری را مهم‌ترین مسئولیت‌ خود بدانند.

9. سادگی و کاربرپسند بودن:  سادگی و در عین حال کاربردی بودن نرم‌ افزار، ویژگی کم‌یابی است که اگر حسابداران و مدیران مالی به آن دست یابند بهره‌وری کاریشان افزایش و تنش‌های آنها کاهش می ‎یابد.

10. قیمت متناسب با امکاناتی که دریافت می‌کنید: قیمت محصولی که می‌خرید اگر به صورت کارامد نباشد، به‌طور جدی به کسب ‌و ‌کار شما آسیب می‌زند و هزینه‌های جبران‌ناپذیری بر سازمان شما وارد می‌کند. با استفاده از نرم افزار حسابداری کسبه از 10 نکته فوق بهرمند شوید.

 

فاطمه شاکرنیا
۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳