نرم افزار حسابداری موبایل
137 بازدید

پشتیبان‌گیری آنلاین

بهترین راهکار برای حفظ اطلاعات مالی
فضای ابری حسابداری موبایل

پشتیبان‌گیری آنلاین اطلاعات چیست؟
به زبان ساده، امروزه ارزانترین و آسانترین راه برای تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات مهم و ذخیره آنها با خیال راحت، تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات به صورت آنلاین در یک سرور راه دور رمزگذاری شده است.
استفاده از نسخه پشتیبان آنلاین در مقایسه با ذخیره برروی رسانه های محلی مانند فلش مموری USB، حافظه گوشی موبایل، DVD یا درایوهای سخت خارجی (هارد اکسترنال) بسیار آسان‌تر و راحت‌تر است زیرا می توانید مطمئن باشید که همیشه به آخرین دادههای موجود دسترسی دارید.
چه چیزی پشتیبان‌گیری آنلاین را ایمن‌تر می کند؟
ارزش واقعی سیستم پشتیبان‌گیری آنلاین، ذخیره اطلاعات شما در مکانی خارج از دستگاه و بر روی یک فضای مجازی ایمن است. بنابراین، نسخه پشتیبان تهیه شده، دربرابر حوادثی مانند ویروس‌های رایانه‌ای، حذف تصادفی اطلاعات، خرابی رسانه ذخیره سازی، سرقت و آتش‌سوزی ایمن است. به‌وسیله پشتیبان‌گیری آنلاین، شما همیشه آخرین نسخه از داده‌های خود را حفظ خواهید کرد حتی اگر موبایل، تبلت یا دستگاه شما از بین برود.
با توجه به اینکه دستگاه‌های تلفن همراه به دلیل جابجایی زیاد آسیب‌پذیرتر هستند، پشتیبان‌گیری آنلاین از اطلاعات برای کسبه‌ای که از نرم‌افزارهای حسابداری تحت موبایل استفاده می کنند ضرورت و اهمیت  بیشتری دارد.

تعدادی از نرم‌افزارهای حسابداری موبایل امکان پشتیبان‌گیری آنلاین را به‌راحتی و با امنیت بالا در اختیار کاربر قرار می دهد.

مهدی معماریان
۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳