کارتخوان سیار اندرویدی
835 بازدید

خرید کارتخوان سیار

نکات مهم در زمان خرید کارتخوان
کارتخوان اندرویدی

خرید دستگاه پوز سیار اندرویدی به دلیل راحتی و در دسترس بودن همیشگی آن برای کسبه، به ویژه کسبه سیار مانند بازاریاب ها و مراکز پخش، بسیار مفید می باشد. برای خرید کارتخوان اندرویدی سیار باید چند نکته بسیار مهم را در نظر داشت تا حداکثر بهره‌وری و تاثیر مثبت را برروی کسب و کار خود مشاهده نمایید.

در قیاس با کارتخوان های سیار معمولی قیمت کارتخوان سیار اندرویدی بیشتر است اما یک قابلیت بسیار کاربردی و خاص را در اختیار شما قرار میدهد: امکان نصب کردن نرم افزار حسابداری برروی دستگاه کارتخوان سیار. این بدین مفهوم است که تنها با یک دستگاه می توانید فاکتور صادر کنید، آنرا برروی چاپگر دستگاه چاپ نمایید و با کارت کشیدن برروی کارتخوان دستگاه با مشتری خود تسویه حساب کنید.

توجه داشته باشید که خرید کارتخوان اندرویدی برای مدیریت کسب و کارتان شامل دو مرحله میباشد:

  1. خرید سخت افزار دستگاه و اتصال آن به حساب بانکی،
  2. خرید نرم افزار حسابداری و فعالسازی آن.

مجموعه نرم افزاری حسابداری کسبه با ارائه همزمان سخت افزار کارتخوان و نرم افزار حسابداری به شما کمک می نماید که راحتتر و با قیمت مناسب تر صاحب کارتخوان اندرویدی شوید تا کسب و کارتان را حرفه‌ای تر و کارآمدتر مدیریت کنید.

کارتخوان اندرویدی کسبه یک دستگاه عالی و کاربردی می باشد که براحتی می توانید امور مالی کسب و کار خود، مانند صدور و چاپ فاکتور و مدیریت مانده حساب مشتریان، را با آن مدیریت نمایید. معمولاً مجموعه کسبه هم برای سخت افزار دستگاه و هم برای نرم افزار حسابداری تخفیف های خوبی را در نظر می گیرد تا پکیج دستگاه پوز + نرم افزار حسابداری را بتوانید با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید. برای جزئیات بیشتر و مشاهده فیلم عملکرد کارتخوان اندرویدی کسبه برروی دکمه ذیل کلیک نمایید.

سعید خلفی نژاد
۱۵ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۱