حسابداری
58 بازدید

نرم افزار حسابداری کسبه

حسابداری موبایل و ویندوز
نرم افزار حسابداری کسبه

نرم افزار حسابداری کسبه، نرم افزار بسیار ایده آلی برای مدیریت کردن امور حسابداری برروی ویندوز و موبایل می باشد. این نرم افزار هم برای عمده فروشان و هم برای خرده فروشان امکانات جامه ای را ارائه می دهد. نسخه موبایل این نرم افزار حسابداری گزینه بسیار مناسبی برای افراد سیار می باشد.

از‌ طریق نسخه تحت ویندوز با امکانات و ویرایش های متعددی که در اختیار شما قرار می دهد، می توانید فروشگاه، رستوران، آژانس املاک یا هر شغل دیگری که در آن فعال هستید را به بهترین شکل مدیریت نمایید. امکان اتصال به انواع چاپگر این اجازه را به شما می دهد که فاکتور یا فیش های خود را سریعاً چاپ نمایید و در اختیار مشتری قرار دهید. در نهایت نرم افزار حسابداری گزارش های متنوعی از سود و زیان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

از سوی دیگر، نسخه تحت اندروید با قابلیت نصب شدن برروی گوشی موبایل بهترین گزینه برای انجام امور حسابداری به صورت سیار می باشد. این نرم افزار حسابداری قابلیت چاپ کردن برروی چاپگرهای سیار را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا به صورت سیار در محل مشتری نیز فاکتور صادر نمایند. نصب نرم افزار حسابداری اندروید کسبه برروی کارتخوان سیار از جالب ترین قابلیتها و کاربردی ترین آنهاست که براحتی می توانید تنها با یک دستگاه کارتخوان کسب و کارتان را مدیریت نمایید. برای آشنایی بیشتر توصیه می نماییم به وب سایت حسابداری کسبه مراجعه نمایید.

سعید خلفی نژاد
۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۹