نرم افزار حسابداری موبایل
77 بازدید

چاپگر سیار

صدور فاکتور با موبایل و چاپگرهای سیار
چاپگر سیار

در صورتی که کار بازاریابی یا پخش را انجام می دهید چاپ کردن فاکتور در محل مشتری از جمله امکانات بسیار کاربردی و مهم هم برای شما و هم برای مشتری شما محسوب می شود. چاپگرهای سیار برای همین منظور طراحی شده اند. البته برای بهره وری از این چاپگر شما احتیاج به یک نرم افزار حسابداری تحت اندروید نیز دارید. بدین شکل که نرم افزار حسابداری را برروی گوشی موبایل خود نصب و سپس از طریق گوشی موبایل فاکتور را صادر و چاپ می نمایید. نرم افزار حسابداری جیبی کسبه با امکان صدور فاکتور و چاپ آن، انبارداری، بانکداری و مهمتر از همه اینها مدیریت طلبکاری و مانده حسابهای مشتریان گزینه بسیار مناسبی برای کنترل امور مالی شما برروی گوشی موبایل می باشد.

نرم افزار موبایل کسبه را می توانید مستقیما از وبسایت کسبه یا از مارکت های اندرویدی دانلود نمایید. نسخه نمایشی این نرم افزار رایگان می باشد و می توانید قبل از خرید تمامی امکانات آنرا بررسی نمایید. به ویژه می توانید با استفاده از این نرم افزار اقدام به صدور فاکتور نمایید و ببینید که چگونه موجودی اجناس انبار و مانده حساب اشخاص به صورت خودکار بروز می شوند. ثبت تسویه حساب در نرم افزار کسبه به صورت نقدی، از طریق دریافت و پرداخت چک، ثبت حواله بانکی یا کارت به کارت امکان پذیر می باشد. علاوه بر چاپ کردن فاکتور، می توانید از آن خروجی PDF نیز بگیرید و از طریق WhatsApp یا سایر رسانه های اجتماعی آنرا به اشتراک بگذارید.

در مجموع اگر به صورت سیار فعالیت می نمایید و قصد صدور فاکتور در محل مشتری را دارید، نرم افزار حسابداری جیبی کسبه بهمراه چاپگر سیار گزینه بسیار مناسبی برای مدیریت مانده حسابها، جمع آوری حساب و چاپ کردن فاکتور و صورتحساب مشتریان می باشد. بدین صورت همواره مانده حساب مشتریان همراه شماست و طلب خود را به موقع وصول می نمایید.

سعید خلفی نژاد
۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹